Třetí pátek v měsíci? Pak Hodina vlka na Slobonom vysielači.

Za těch 14 dnů od poslední relace se toho ve světě událo docela dost. Nicméně jistě sami uznáte, že všechno ostatní přebíjí jednoznačně předběžná americko – iránská dohoda o příměří a dalších jednáních. A pokud si k tomu přidáte zasedání G7, pak máte pohromadě to o čem budeme dnes večer s Borískem mluvit. Může být, že se tam přimotají i další věci, konec konců,klasik už dávno a dávno konstatoval, že všechno souvisí se vším. A u někoho jako Trump to platí dvojnásobně.

hostiteľ : Vlk – zakladateľ portálu Vlkovobloguje
hosť : Boris Koroni

V relácii Hodina vlka sa Boris Koroni a Vlk venovali najnovšiemu vývoju konfliktu medzi USA, Izraelom a Iránom. Rozoberali kontroverzné memorandum o porozumení medzi Washingtonom a Teheránom, jeho možné dôsledky pre Blízky východ, energetickú bezpečnosť sveta, postavenie Izraela aj vnútropolitické problémy Donalda Trumpa. Diskusia sa zamerala na otázku, či ide o diplomatický úspech, alebo priznanie neúspechu po mesiacoch eskalácie a rastúceho napätia v regióne.



    Radioshow
    • 91.5 bpm
    • Key: Bm
    • Banská Bystrica, Slovensko